O bezpieczeństwie w przedszkolu i jego otoczeniu dyskutowano w Gąsocinie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

O bezpieczeństwie w przedszkolu i jego otoczeniu dyskutowali wczoraj w Gąsocinie przedstawiciele samorządu, policji, straży pożarnej, sanepidu i zaproszeni goście. Ocena warunków bezpieczeństwa wypadła dość pomyślnie. W czasie spotkania omówiono wspólne przedsięwzięcia na rok 2013, z uwzględnieniem roli poszczególnych partnerów w realizacji pakietu bezpieczeństwa dla najmłodszych.
Spotkanie było też okazją do oceny dotychczasowej współpracy w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i współpracy z policją. Już wiadomo, że policja wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną z Gąsocina, będzie realizowała działania profilaktyczne dla przedszkolaków oraz uczniów tamtejszej szkoły podstawowej i gimnazjum.

podinspektor Leszek Goździewski
KPP CIechanów

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?