Pieszo na cmentarz

przez RR (0 komentarzy)

Trwa akcja znicz

Policja zwraca się z prośbą do mieszkańców Ciechanowa aby w dniu 1 listopada jak najwięcej osób uczestniczyło w obchodach Święta Zmarłych pieszo. Warunki atmosferyczne sprzyjają pozostawieniu pojazdów w garażach i udaniu się spacerem na ciechanowskie cmentarze.
Nad całością przebiegu zabezpieczenia "Akcji Znicz 2011" czuwać będzie 30 policjantów Wydzialu Prewencji i 4 Strażników Miejskich. Prosimy o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy jak i zmian dotyczących tymczasowego oznakowania ulicy Gostkowskiej.  
Do dyspozycji kierujących pojazdami będą udostępnione 3 parkingi przy ulicy Gostkowskiej.
Prosimy o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności również pieszych uczestników ruchu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?