Policjanci z Ciechanowa spotkali sie z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gołotczyźnie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Readaptacja społeczna, trudne wybory, życiowe decyzje i ich skutki, to tematy spotkania w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Gołotczyźnie.

Wczoraj policjanci z Ciechanowa spotkali sie z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gołotczyźnie gmina Sońsk. W czasie spotkania budowali podstawy powrotu wychowanków do normalnego życia.Policjanci omawiali problemy związane z życiowym startem po wyjściu z palcówki,wskazywali sposoby unikania błędów. Wiele miejsca poświęcili zachowaniu młodych ludzi w przestrzeni publicznej, wskazując na straty spowodowane naruszeniem prawa, oraz zyski wynikające  z poszanowania godności  drugiego człowieka.Jednym z elelmentów spotkania było też bezpieczeństwo w czasie wakacji . Policjanci omówili sposoby unikania zagrożeń podczas jazdy samochodem, podczas spotkań towarzyskich oraz w pubach i dyskotekach. Wychowankowie zainteresowani przedstawianymi problemami sprowokowali dyskusję, która była niejako podsumowaniem działań profilaktycznych policji z Ciechanowa w roku szkolnym 2011/12. Policjanci zapowiadają, że w nowym roku szkolnym dalej będą współpracować z tą placówką.

nadkomisarz Leszek Goździewski
KPP Ciechanów

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 6 i 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?