Spotkanie z policjantami w przedszkolu przy Sienkiewicza

przez KPP Ciechanów (1 komentarzy)

Bezpieczne zabawy w domu, na podwórku, aktywny wypoczynek w czasie wakacji

Bezpieczne zabawy w domu, na podwórku, aktywny wypoczynek w czasie wakacji to tematy ostatniego w tym roku szkolnym spotkania z policjantami w przedszkolu przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. Były bajki, opowieści, wspólne spiewanie piosenek, wiele pytań i odpowiedzi. Maluchy usłyszały jak postepować, by uniknąć pokąsania przez psa i jakie obowiązki ma właściciel psa. Co robić gdy sympatyczny nieznajomy zaproponuje dziecku spacer po parku, jak unikać zagrożeń w ruchu drogowym. Dzieci między innymi dzięki wysiłkom dyrekcji przedszkola znają dobrze zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Spotkanie było okazją do powtórzenia wszystkich informacji jakie przekazują policjanci na spotkaniach z dziećmi. W czasie wakacji policjanci będą spotykć się z dziećmi uczestniczącymi w zorganizowanych formach wypoczynku, a od września znów rusza do wszystkich szkół w powiecie ciechanowskim.

nadkomisarz Leszek Goździewski KPP Ciechanów

Wróć

Komentarze

Skomentował Piotrek |

Dobrze, że są organizowane takie spotkania z dziećmi. Dzieci nie są świadome jak postępować w wielu sytuacjach, przez co m.in. jest sporo wypadków z ich udziałem. Takie spotkania na pewno zmniejszą ryzyko ich występowania... :)

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?