Trzeźwy a za prowadzenie roweru może dostać nawet rok

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dwa zakazy sądowe, niestosowanie się do poleceń sądu są przyczyną kłopotów ciechanowianina. Wpadł w ręce policjantów dzisiaj (15.06.2012r.) na ul. Parkowej w Ciechanowie. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Mężczyzna prowadził dwa rowery. Był trzeżwy. Mundurowi postanowili go wylegitymować z uwagi na okolicę, w której rzecz sie działa. Rowery były oznakowane, nie pochodziły z kradzieży. Niestety dla mężczyzny policjanci ustali także, że ma on aktywne dwa zakazy sądowe wydane przez sąd w Ciechanowie. Na podstawie pierwszego ma zakaz jazdy rowerami do stycznia 2013 roku. Drugi zabrania mu jazdy pojazdami niemechanicznymi do października 2014roku. Teraz usłyszy zarzuty niestosowania się do poleceń sądu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?