Znakowanie rowerów po raz kolejny

przez RR (0 komentarzy)

Kolejna próba przeprowadzenia akcji znakowania rowerów podjęta przez KPP Ciechanów.

Kolejna próba przeprowadzenia akcji znakowania rowerów podjęta przez KPP Ciechanów.
Jeśli żaden z policjantów nie zachoruje (poprzedni powód odwołania akcji) to w najbliższą niedzielę (16.10.2011r.) w godzinach 15-18 w komendzie policji (ul. 11 pułku ułanów legionowych 25) odbędzie się znakowanie rowerów. Osoby zainteresowane znakowaniem swojego roweru proszimy o zabranie ze sobą oprócz roweru również dowodu osobistego.
nadkomisarz Leszek Goździewski Ciechanowska Komenda Policji

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?