Wróć

Komentarze

Skomentował Andrzej |

Byłem na spotkaniu z aktorami z "Rancza" (łagodnie mówiąc nie jestem nawet sympatykiem tego serialu), gdy zaczęło się robić nudnawo z kumplem zmieniliśmy konwencję i popytaliśmy o "Zmenników". Wyraźnie ożywiony Piotr Pręgowski aż podszedł do naszego stolika i zaczął jak z rękawa sypać anegtotami z planu tego kultowego serialu. Zapytaliśmy też czy w "Victorii" kasza ciągle niedogotowana?.Było zabawnie.

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 5 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez RR

Ciechanowskie atrakcje

Atrakcje dla turystów, których w mieście... brak

+