(0 komentarzy)

Rafał Woźnowski za pełniącego obowiązki Józefa Kalińskiego

Delegatura Urzędu Marszałkowskiego ma już dyrektora

Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik (z PSL) powołał na stanowisko dyrektora delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Ciechanowie Rafała Woźnowskiego (z PO). Wcześniej kierowaniem delegaturą zajmował się p.o. dyrektora – Józef Kaliński – członek PSL, radny Rady Powiatu Ciechanowskiego pochodzący z Sońska. Kaliński pełnił tę funkcję po odejściu poprzedniego dyrektora – Andrzeja Kamasy (z PO), który w sierpniu został dyrektorem Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie.

Nowy dyrektor to 37-letni mieszkaniec Lubowidza (w powiecie żuromińskim), absolwent filozofii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i podyplomowych studiów z zakresu administracji publicznej, historii i wiedzy o społeczeństwie oraz zarządzania oświatą. Dotychczas pracował przez dwa lata jako wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku oraz jako kurator społeczny w Sądzie Rejonowym w Mławie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 5 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+