przez RR (0 komentarzy)

Chcą rozmawiać szkoda że dopiero 28 września

Jednak będzie debata

Na koniec września szykuje nam się gorąca atmosfera, bowiem na 28-go września zaplanowana jest debata, z udziałem kandydatów na posłów i senatorów z naszego regionu.
Zapewne znowu nie zobaczymy kto jest na tyle odważny by zmierzyć się z opinią publiczną oko w oko, bowiem komitety wytypują spośród swoich kandydatów po jednej osobie, która weźmie udział w starciu na poglądy.
Dobre i to. Chociaż wolałbym osobiście oglądać debaty na naprawdę trudne tematy (a tego w Ciechanowie jest co nie miara) "jedynek" z dwójkami", nawet w ramach tych samych list. Może też nie będziemy mogli zasypać gradem trudnych pytań każdego kandydata, bo formuła takiego spotkania na to nie pozwoli, jednak i tak warto w spotkaniu uczestniczyć.
Czy sala wytrzyma natłok chętnych do uczestnictwa - zobaczymy. Biorąc jednak pod uwagę kto się podjął organizacji tego przedsięwzięcia (Mazowiecka Izba Gospodarcza wespół z Akademią Humanistyczną) to zakładam, że podołają. Co jak co ale organizację spotkań mają dobrze opanowaną.
My też tam będziemy i szczerze zachęcamy wszystkich.
Na wszelki wypadek, gdybyś nie mógł/mogła być proponujemy skorzystać z formularza.
Przekaż nam swoje pytania a zadamy je w Twoim imieniu kandydatom. My nie boimy się trudnych pytań, niech sie boją kandydaci. Oczywiście wszystko ładnie opiszemy tu, na łamach portalu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+