przez RR (0 komentarzy)

Serafina Ogończyk-Mąkowska choć bezpartyjna to z poparciem SLD

Kandydatka do Senatu w Ciechanowie

Ciechanów odwiedziła Pani Serafina Ogończyk-Mąkowska. Intrygująca nie tylko imieniem lecz i całą swoją powierzchownością. Czemuż w naszych ugrupowaniach tak mało jest pięknych kobiet? Teraz widzę pozytywne aspekty parytetu na listach wyborczych ;)

Nie dziwi mnie też, że będąc osobą bezpartyjną uzyskała poparcie niemal całego SLD w naszym regionie. Ja też popieram, choć prawdziwy wybór u mnie i tak zapadnie zapewne dopiero nad kartą do głosowania.

Oto jak lokalna prasa zauważyła obecność w naszym mieście pani Serafiny.

W sobotę 3 września, kandydująca do Senatu z naszego okręgu bezpartyjna Serafina Ogończyk-Mąkowska, osobiście przedstawiała się mieszkańcom Ciechanowa. Wczesnym rankiem odwiedziła handlujących na ciechanowskiej giełdzie. W asyście dynamicznych wolontariuszy rozmawiała z mieszkańcami, zapoznając się z ich problemami i oczekiwaniami.
Widoczna była tak że na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich, gdzie wspólnie z uczestnikami VII Spotkania ze Średniowieczem obejrzała pokazy gladiatorów, uzbrojenia i musztry w wykonaniu legionistów rzymskich, jadła tradycyjny chleb ze smalcem lokalnej produkcji, wybijała okolicznościowe monety.
Kandydatkę, w ostatnich tygodniach, można było spotkać na ciechanowskich ulicach osobście zbierającą pod swo ją kandydaturą, podpisy życzliwych kobiet i mężczyzn. Serafina Ogończyk-Mąkowska zapewnia, że bezpośrednie rozmowy i konsultacje społeczne są dla niej nie zwykle istotną kwestią i na pewno będzie ją można wielokrotnie spotkać na naszym deptaku.

Artykuł z gazety Extra Ciechanów z dnia 13 września 2011.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+