przez RR (0 komentarzy)

Aleksander Sopliński najprawdopodobniej zastąpi na stanowisku wiceministra zdrowia Adama Fronczaka

Minister Sopliński

Według nieoficjalnych źródeł nasz eks-poseł trafi do rządu w randze wiceministra. Oczywiście mowa jest o resorcie zdrowia, gdzie nasz były już poseł czuje się jak ryba w wodzie.
Obecny wiceminister Adam Fronczak znalazł się pod lupą CBA gdy wyszlo na jaw, że od siedmiu lat zasiada w zarządzie łódzkiej Fundacji na rzecz Pomocy Chorym na Białaczkę, wspieranej przez koncerny farmaceutyczne. Obecnemu wiceministrowi zarzuca się konflikt interesów.
Aleksander Sopliński przez poprzednie dwie kadencje reprezentował Ciechanów i mazowsze jako poseł, biorąc czynny udział w komisji kultury fizycznej i sportu oraz komisji zdrowia. Chociaż w ostatnich wyborach nie udało mu się uzyskać mandatu, to z przyjemnością będziemy tytułować pana Aleksandra per Panie Ministrze.
Gratulujemy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: