przez RR (0 komentarzy)

Wybory zbliżają się wielkimi krokami

Olejniczak w Ciechanowie

Wybory zbliżają się wielkimi krokami, co widać przede wszystkim po billbordach, kampanii i politykach, którzy odwiedzają nasz region i Ciechanów. Kilka tygodni temu na Warszawskiej pojawił się Janusz Palikot, natomiast w piątek 2 września po ciechanowskim deptaku spacerowali kandydaci SLD na posłów - Edyta Królewiecka, Krzysztof Gawkowski, Arkadiusz Iwaniak oraz aktualny Wójt Gminy Ciechanów - Marek Kiwit. Kandydatów wspierał europoseł SLD Wojciech Olejniczak.

W trakcie wizyty w Ciechanowie na deptaku zorganizowano małą konferencję prasową, w trakcie której dziennikarze zadawali pytania dotyczące programu i działań kandydatów. Krzysztof Gawkowski odniósł się m.in. do sprawy bałaganu na przy miejskim cmentarzu. Był to problem zgłaszany mu przez mieszkańców. W tej sprawie interweniował jako radny województwa mazowieckego. Kolejną poruszoną kwestią była budowa pętli miejskiej. Zwrócono uwagę na trwający w mieście konflikt, który może zagrozić realizacji największej miejskiej inwestycji. Wojciech Olejniczak i kandydaci zachęcali do wzięcia udziału w wyborach, liczą również na wynik lepszy aniżeli ten osiągnięty w poprzednich wyborach.

Kandydaci poinformowali również, że SLD w wyborach do Senatu popiera Serafinę Ogończyk-Mąkowską przedstawicielkę Komitetu Wyborczego Obywatele do Senatu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+