przez RR (0 komentarzy)

Ojciec Dody - kandydat do Sejmu?

Paweł Rabczewski wystartuje?

W najbliższych wyborach do parlamentu w naszym okręgu wystartują obecni posłowie, powoli pojawiają się również i nowe nazwiska. Wnioskując na podstawie plakatów do listy naszych posłów można dodać jeszcze Elżbietę Szymanik (PSL) oraz Krzysztofa Gawkowskiego (SLD). Jak informuje tygodnik WPROST, Paweł Rabczewski, ojciec Dody, kulturysta i ciechanowski radny, ma znaleźć się na pierwszym miejscu listy wyborczej na płockiej liście PJN. Choć ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, to Paweł Rabczewski mówi, że na 80% skorzysta z propozycji.

Paweł Rabczewski jest Radnym miejskim, startował z listy Ciechanowskiego Bezpartyjnego Ugrupowania Wyborczego. Urodził się 1949 roku w Wilnie. Od 1970 roku mieszka w Ciechanowie. 10-krotny mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów, 15 razy bił rekord kraju, zdobył 4 medale na Mistrzostwach Europy i Świata, w 1980 r. na Olimpiadzie w Moskwie uzyskał 5. miejsce. Po zakończeniu kariery sportowej ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 1991 r. prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest prezesem i trenerem Klubu Sportowego Osób Niepełnosprawnych. W Radzie Miasta Ciechanów jest od dwóch kadencji (od 2006 roku). Jest członkiem Komisji Oświaty oraz Komisji Kultury i Sportu.

Kandydatami do sejmu z naszego okręgu będą zatem prawdopodobnie m.in.: (porządek alfabetyczny)

Krzysztof Gawkowski SLD
Robert Kołakowski PiS
Mirosław Koźlakiewicz PO
Paweł Rabczewski PJN
Aleksander Sopliński PSL
Elżbieta Szymanik PSL

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+