przez RR (0 komentarzy)

W Ciechanowie gościł poseł na Sejm oraz jeden z liderów Solidarnej Polski - Ludwik Dorn

Poseł w Ciechanowie

W piątek (18.05.2012r.) w Ciechanowie gościł poseł na Sejm oraz jeden z liderów Solidarnej Polski - Ludwik Dorn.

Spotkanie z byłym marszałkiem Sejmu odbyło się w miłej atmosferze gościnnego hotelu "Baron".

Konferencja prasowa, która dała możliwość spotkania z politykiem takiej rangi świadczy o tym, iż nasze miasto wciąż jest widoczne na mapie znaczących ośrodków życia politycznego. Duża w tym zasługa lokalnego koordynatora klubów Solidarnej Polski na nasz powiat, Romana Kurka, który był gospodarzem tego spotkania.

Pytania środowiska dziennikarskiego zderzyły się z pokaźną garścią merytorycznych dowodów na to, że ugrupowanie z hasłem "Polska" w nazwie nie podzieli losów "Polski Plus", "PJN" czy innych odłamów PiS.

Głębokie przekonanie, z jakim nie tylko Ludwik Dorn ale i lokalny koordynator klubów SP, Roman Kurek, bronią założeń programowych nowej formacji pozwala mieć nadzieję, że za powstaniem Solidarnej Polski stoi coś więcej niż tylko niechęć do struktury partii wodzowskiej, "teatru jednego aktora" - jak nazywany jest czasem PiS.

Choć współpraca programowa z PiS jest wskazywana od samego początku jako niemal naturalny nurt działań to, wedle jasnych deklaracji Ludwika Dorna, nawet w przypadku ewentualnej koalicji "nie będzie zgody SP na sprawowanie przez prezesa PiS funkcji premiera rządu".

Wśród osób rozczarowanych działaniami prezesa liderzy Solidarnej Polski upatrują dużej grupy swoich przyszłych członków. Według zapewnień Romana Kurka - "osób, które powodowane poczuciem bezradności przy swoich staraniach dla dobra partii zaczęli odsuwać się od PiS jest coraz więcej".

"Organizacja samej partii nie pozwala na docenienie indywidualności i osoby z dużym potencjałem w PiS się najnormalniej w świecie marnują. Podobnie jak ja kiedyś, tak teraz coraz większa liczba działaczy PiS zasila i zasilać będzie szeregi Solidarnej Polski" - mówi Roman Kurek

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+