przez RR (0 komentarzy)

Wyniki na podstawie 96,43% protokołów obwodowych

(Prawie) pewne wyniki z powiatu

Liczba głosów ważnych oddanych na kandydata oraz procent głosów ważnych na poszczególnych kandydatów w powiecie ciechanowskim
(wyniki na podstawie 96,43% protokołów obwodowych)

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1     Jasiński Wojciech Stefan     1 467     5,21%     
2     Opioła Marek             1 083     3,84%     
3     Wąsik Maciej Roman         1 081     3,84%     
4     Kołakowski Robert Jerzy     4 452     15,80%     
5     Pagórek Marian Adam         46     0,16%     
6     Klejnowska Ilona         226     0,80%     
7     Łubińska Ewa             189     0,67%     
8     Małecki Maciej             94     0,33%     
9     Chodubski Tomasz Robert     70     0,25%     
10     Osowski Tomasz             61     0,22%     
11     Purcelewska Małgorzata         32     0,11%     
12     Cześnik Andrzej Sławomir     20     0,07%     
13     Kornatowska Barbara         251     0,89%     
14     Urmańska Maria Zofia         39     0,14%     
15     Grabowska Małgorzata         103     0,37%     
16     Justat Wiesława         16     0,06%     
17     Migda Piotr Czesław         4     0,01%     
18     Gajewska Maria Bożena         52     0,18%     
19     Zając Krystyna             113     0,40%     
20     Kamiński Henryk         176     0,62%     
Głosów na listę             9 575     33,97%     

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza
1     Rabczewski Paweł         372     1,32%     
2     Kubera Piotr             27     0,10%     
3     Romanow Henryka Anna         88     0,31%     
4     Tucholski Krzysztof         9     0,03%     
5     Zmudczyńska Edyta Wiesława     168     0,60%     
6     Dzieliński Mariusz         23     0,08%     
7     Sawicka Marzena         23     0,08%     
8     Drążkiewicz Grzegorz         213     0,76%     
9     Szczytniewska Beata         4     0,01%     
10     Małecka Beata             12     0,04%     
11     Urmański Jan Dominik         2     0,01%     
12     Hupiński Remigiusz Piotr     2     0,01%     
13     Osiecki Radosław         2     0,01%     
14     Kozłowska Elżbieta         10     0,04%     
15     Kubat Zofia             4     0,01%     
16     Rzodkiewicz Elżbieta Irena     6     0,02%     
17     Kamińska Ewa Grażyna         14     0,05%     
18     Śladowska Marlena Maria     9     0,03%     
19     Żelichowski Jerzy Stefan     22     0,08%     
Głosów na listę             1 010     3,58%     

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
1     Gawkowski Krzysztof Kamil     569     2,02%     
2     Iwaniak Arkadiusz         53     0,19%     
3     Królewiecka Edyta Joanna     376     1,33%     
4     Budzich Marek             28     0,10%     
5     Kiwit Marek             1 200     4,26%     
6     Olendrzyńska Elżbieta         27     0,10%     
7     Popiołek Jolanta         47     0,17%     
8     Góralczyk Arkadiusz         23     0,08%     
9     Drewa Ryszard Józef         4     0,01%     
10     Michalska Jadwiga Helena     26     0,09%     
11     Sadowski Tomasz Ireneusz     48     0,17%     
12     Gruchot Maria             16     0,06%     
13     Kozłowski Jacek         23     0,08%     
14     Maćkowska Joanna Stanisława     13     0,05%     
15     Przedlacki Andrzej         6     0,02%     
16     Żuchowska Ludwika Apolonia     6     0,02%     
17     Orlikowska Justyna Magdalena     11     0,04%     
18     Nawrocka Małgorzata Helena     22     0,08%     
19     Malinowska Teresa         72     0,26%     
Głosów na listę             2 570     9,12%     

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota
1     Sajak Paweł Ireneusz         853     3,03%     
2     Aleksandrowicz Maciej Bohdan     166     0,59%     
3     Dębska Marta             314     1,11%     
4     Wysocka Izabela Maria         126     0,45%     
5     Walawski Andrzej Jerzy         32     0,11%     
6     Pindor Marcin             105     0,37%     
7     Zaremba Milena             84     0,30%     
8     Zieliński Michał         174     0,62%     
9     Kowalski Bogusław         62     0,22%     
10     Stękiel Justyna Agnieszka     30     0,11%     
11     Umiński Dariusz         180     0,64%     
12     Cyran Paulina             57     0,20%     
13     Buczyński Hubert Paweł         22     0,08%     
14     Skambara Marta Maria         22     0,08%     
15     Wieczorek Jarosław         29     0,10%     
16     Tymiński Tomasz         44     0,16%     
17     Cichobłaziński Wojciech     13     0,05%     
18     Strychalska Monika Maria     25     0,09%     
19     Michalska Dorota         59     0,21%     
20     Sokołowska Agnieszka         161     0,57%     
Głosów na listę             2 558     9,08%     

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1     Pawlak Waldemar         1 280     4,54%     
2     Sopliński Aleksander         2 015     7,15%     
3     Zgorzelski Piotr         21     0,07%     
4     Krawczyk Wiesława         396     1,41%     
5     Szymanik Elżbieta         1 165     4,13%     
6     Wojnarowski Włodzimierz Adam     100     0,35%     
7     Opolska Grażyna Anna         41     0,15%     
8     Siwiec Krystyna Barbara     7     0,02%     
9     Stolpa Andrzej             10     0,04%     
10     Orliński Mirosław Adam         4     0,01%     
11     Kwiatkowski Stanisław         20     0,07%     
12     Kłosowski Józef Grzegorz     12     0,04%     
13     Kęsicka Lucyna Danuta         14     0,05%     
14     Jabłoński Bernard         9     0,03%     
15     Góralska Katarzyna         7     0,02%     
16     Penczonek Krystyna Zofia     7     0,02%     
17     Kominek Tomasz             4     0,01%     
18     Durczak Jadwiga Ewa         7     0,02%     
19     Bieńkowska Elżbieta         27     0,10%     
20     Świerzyński Sławomir Arkadiusz     62     0,22%     
Głosów na listę             5 208     18,48%     

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80
1     Bartold Tadeusz Klemens     48     0,17%     
2     Lewandowski Mirosław         22     0,08%     
3     Woźniak Beata Anna         17     0,06%     
4     Kacprzak Henryk         19     0,07%     
5     Frączkiewicz Sylwester         6     0,02%     
6     Nowicki Piotr Marek         5     0,02%     
7     Amelian Paweł             1     0,00%     
8     Brzezińska Alicja         11     0,04%     
9     Żochowska Maria Jolanta     7     0,02%     
10     Spychała Agata Edyta         0     0,00%     
11     Wiśniewski Jacek         7     0,02%     
12     Nitecka Liliana Teresa         3     0,01%     
13     Belka Dawid Marek         3     0,01%     
14     Rybak Jerzy             1     0,00%     
15     Dymek Marcin             6     0,02%     
16     Ciszewska Anna             10     0,04%     
17     Trzebińska Małgorzata         3     0,01%     
18     Sienkiewicz Natalia         30     0,11%     
Głosów na listę             199     0,71%     

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1     Pitera Julia Teresa         2 271     8,06%     
2     Koźlakiewicz Mirosław         3 354     11,90%     
3     Rusinowska Beata Małgorzata     207     0,73%     
4     Gapińska Elżbieta Teresa     85     0,30%     
5     Kamasa Andrzej Juliusz         144     0,51%     
6     Młodawska Katarzyna         86     0,31%     
7     Wetmański Adam Piotr         43     0,15%     
8     Pesta Piotr             46     0,16%     
9     Kwiatkowski Jacek         81     0,29%     
10     Wiland Małgorzata         31     0,11%     
11     Bieńkowski Andrzej         72     0,26%     
12     Krzewicki Mateusz         25     0,09%     
13     Zimerman Margota Anna         24     0,09%     
14     Grochowska Małgorzata         247     0,88%     
15     Grocka Joanna             51     0,18%     
16     Lewicki Grzegorz         40     0,14%     
17     Kajkowska Agnieszka         88     0,31%     
18     Dorobek Jarosław         168     0,60%     
Głosów na listę             7 063     25,06%    

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: