przez RR (0 komentarzy)

Rynek pracy oczami posła

Dobrze, a nawet bardzo dobrze, ocenia lokalny rynek pracy pani poseł z okręgu płocko-ciechanowskiego, Anna Cicholska.

Nie szczędziła słów pochwały dla aktualnej sytuacji na runku pracy, wypowiadając się dziś, 13 kwietnia, dla lokalnej rozgłośni radiowej. Mówiła m.in. o tym, że jest już tak dobrze, że "nie pracuje tylko ten, kto pracować nie chce".

Jak widać punkt widzenia zależy od miejsca z którego się patrzy.

Widocznie z ul. Wiejskiej w Warszawie wygląda to inaczej, niż widzimy to z takich miejsc jak ulica Warszawska w małomiasteczkowym Ciechanowie czy Mławie.

A może niepotrzebnie martwimy się rezygnacją w Ciechanowie z przewozów pasażerskich realizowanych przez spółkę MOBILIS? Może sprzedaż około 120 pojazdów nie pociągnie za sobą zwolnienia ich kierowców, obsługi technicznej?

A może pani poseł zwyczajnie wie coś, czego nie wie społeczeństwo.

Może te nagrania "spontanicznie" zebranych zmartwionych "mieszkańców" dla telewizji Trwam, to zwyczajna "ustawka"?

Może...

Pozostaje nam tylko zapytać: Pani poseł, skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle?

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+