Wróć

Komentarze

Skomentował Arkadiusz Kozyra |

A najlepsze jest to, że Wąsik jakoś dziwnie szybko zwąchał się z PSL-wską przechrztą, Ślubowską. Ona, jak Światowid, ma 4 twarze. Np. na sesjach Rady w Sońsku, opowiada sołtysom, jak to są jej prawą ręką w sołectwach a prywatnie - na "ch.. mi ci sołtysi, do czego mi oni?" albo na tej samej sesji pokaże mi język ukradkiem by za chwilę rozpaczać do mikrofonu albo tańcząc po pijaku na stole woła -"idziemy je..ć Kaliniaka!" Tego, to już akurat IPN zaj..ł. Mogła być taka mądra, jak razem w PSL działali.
Co do stawiania krzyży przez Wąsika, to jednak byłbym ostrożny. Jak by zapytał o krzyże i inne symbole religijne, to tak. Z artykułu wynika, że jest tu jakieś drugie dno. Mój dobry koleżka z Izraela mi mówi, że oni szukają swoich grobów zawsze i każdym kosztem. A na marginesie i nie w temacie - wczoraj kolega dzwoni, mówi o napaści izraelskiego Palestyńczyka z nożem, na policjanta w Warszawie - a na portalach jeszcze nic nie było. U nich radio 2 razy podało, że na Nowym Świecie a u nas piszą dopiero od piątkowej nocy, że na Ordynackiej. Zdarzenie było i tak już w czwartek.

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+