przez RR (0 komentarzy)

nauczyciele dostaną podwyżki

1 września

Utrzymanych zostanie 463 nauczycielskich etatów, czyli o 7,5 etatu mniej niż rok temu. Różnica jest niewielka, w praktyce oznacza pojedyncze przypadki zwolnień i brak nowych przyjęć do pracy. Pedagodzy mogą za to liczyć na 7% podwyżkę, która zostanie wprowadzona w całym kraju. Niż demograficzny obserwowany od kilku lat spowodował, że w gimnazjach ubyło 8 oddziałów. Klasy liczą średnio po 24 osoby, co daje wysoki komfort nauczania. W tym roku prezydent Waldemar Wardziński wziął udział w inauguracji roku w Gimnazjum Nr 3, zastępcy prezydenta: Ewa Gładysz była w Miejskim Zespole Szkół Nr 1, a Cezary Chodkowski – w SP Nr 4 i MZS Nr 2.

źródło: UM Ciechanów

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+