Wróć

Komentarze

Skomentował J. Ciechan |

Wczoraj myślałem, że to zart ppryma aprilisowy. Ale dzisiaj już po prima aprilis - wiec to poważna informacja. Czekamy na dalsze wyniki

Odpowiedział RR

Wzorem lat ubiegłych 1 kwietnia publikujemy informacje zmyślone, częściowo zmyślone i zupełnie prawdziwe.

To Czytelnikom pozostawiamy tę przyjemność oddzielenia ziarna od plew ;) Nam pozostaje radość, że się dobrze bawicie. Ufamy, że bawicie się równie dobrze jak my :)

Skomentował UW |

Miejsce na kartach książki można mieć "poczesne", "poczytna" - może być sama książka. Choć nie ta akurat.

Skomentował XY |

Panie Pawle, poczesne - ważne, zaszczytne, wyróżnione. Umieszczenie pomiędzy kłamcami i oszustami zaszczytu nie przynosi. Nawet wśród blagierów nie zajął żadnego ważnego, wyróżnionego miejsca. Ot taki prowincjonalny mitoman, który chciał zająć poczesne miejsce, a możemy o nim jedynie... poczytać.

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: