(0 komentarzy)

Tylko do końca września można nadsyłać prace na konkurs fotograficzny zorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Konkurs fotograficzny "Mazowsze bliskie sercu"

Już siódmy raz mieszkańcy i osoby uczące się na Mazowszu mają okazję zaprezentować swoje talenty.
Piękne krajobrazy ziemi mazowieckiej od lat inspirowały malarzy i fotografów. Inspirują i dziś, nie tylko profesjonalnych twórców. Celem konkursu jest promowanie województwa mazowieckiego oraz młodych talentów. Jest on skierowany do amatorów fotografii. W VII edycji organizatorzy postanowili zachęcić wszystkich zainteresowanych na terenie Mazowsza do zwiedzenia z aparatem najbliższej okolicy. Tematyka konkursu w tym roku to „Mazowsze – pomysł na weekend dwa kroki stąd”. Uczestnicy będą zaliczani do dwóch grup wiekowych: do 16 roku życia włącznie oraz powyżej 16 lat. Osoby niepełnoletnie powinny załączyć zgodę opiekunów do uczestnictwa w konkursie.
Po obejrzeniu nadesłanych prac jury wybierze 20 finałowych. Autorzy 6 najlepszych zostaną przedstawieni podczas gali finałowej. Dodatkową zachętą dla fotografów amatorów powinien być fakt, że zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Można wygrać nawet 3000 zł (za pierwsze miejsce).
Po zakończeniu konkursu nazwiska zwycięzców i ich prace zostaną opublikowane na stronie Samorządu Województwa Mazowieckiego. Tam też wszyscy zainteresowani mogą znaleźć dokładny regulamin VII edycji konkursu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+