przez RR (0 komentarzy)

Od 1 marca rusza nabór do ciechanowskich przedszkoli.

Przedszkolaki

Od 1 marca rusza nabór do ciechanowskich przedszkoli. Na karty zgłoszeniowe przedszkola prowadzone przez samorząd miejski czekają do końca marca.
W przedszkolach tych przygotowanych zostało 850 miejsc. Pozostałe 200 dzieci przyjmą placówki niepubliczne, prowadzone na terenie Ciechanowa.
Kart zgłoszeniowych możemy szukać na stronach internetowych ZOSiP i UM Ciechanów
Koszt posłania dziecka do publicznego przedszkola to 8zł dziennie plus koszt wyżywienia 6zł dziennie.
Trzeba liczyć się również z dodatkowymi oppłatami za zajęcia dodatkowe.
Koszt opłat miesięcznych w przedszkolach prywatnych to około 300-350 zł + ok 8zł koszt dziennego wyżywienia.
Według Adama Krzemińskiego, dyrektora Zakładu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Ciechanowie, miejsc dla dzieci nie zabraknie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+