przez RR (0 komentarzy)

Do Muzeum Szlachty Mazowieckiej zapraszamy na wystawę malarstwa i rzeźby pt. "Akt".

Akt w malarstwie i rzeźbie

7 marca 2012r. o godzinie 17.00 w Muzeum Szlachty Mazowieckiej (ul. Warszawska 61) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby.
Wystawa artysty Marka Zalewskiego nosi zachęcający (szczególnie zapewne dla męskiej publiczności) tytuł "Akt".
Autor dał się poznać nie tylko jako malarz i rzeźbiarz ale także jako inicjator wielu przedsięwzięć artystycznych i kulturalnych.
Jest autorem wielu wystaw oraz uczestnikiem licznych pokazów zbiorowych w kraju i za granicą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+