przez RR (0 komentarzy)

W PCKiSz w Ciechanowie wznowił swoją działalność Dyskusyjny Klub Filmowy.

Ambitny film i dyskusja - sposób na ciekawe spędzenie wieczoru

Najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego przy Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się 21 maja, kiedy to ocenie i dyskusji poddane zostanie dzieło Krzysztofa Zanussiego „Czarne Słońce”.

„Czarne słońce” jest ekranizacją dramatu Rocco Familiariego. Na ekranie kina zobaczymy między innymi Valerie Golino, Kaspara Capparoni i Lorenzo Balducci. Muzykę skomponował Wojciech Kilar. Fabuła oparta jest na autentycznych wydarzeniach, sprzed 20 lat. Jest to historia miłości dwojga ludzi, tragedii która ich spotyka i w końcu żądzy zemsty. Po premierze (2007 r.) spotkał się z ostrą krytyką. Odbiega on od charakterystycznego dla Zanussiego nurtu, może właśnie dlatego okazać się dobrym pomysłem na ciekawą dyskusję... - zachwala Piotr Pszczółkowski, organizator DKF-u.

Projekcje odbywać się będą regularnie - w każdy trzeci poniedziałek miesiąca. Po każdej projekcji, jak na klub dyskusyjny przystało, będzie można wymienić opinie.
Uczestnicy mogą też liczyć na obniżoną cenę biletów (10 zł od osoby).
Szczegółowe informacje na temat najbliższego oraz kolejnych spotkań, można znaleźć m.in. na stronie internetowej PCKiSz w Ciechanowie (www.pckisz.pl).

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 3 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+