przez RR (0 komentarzy)

Wichura przyczyną zamknięcia basenu w Mławie

Basen zamknięty do odwołania

"Nieczynny i niestety nie wiadomo kiedy otworzą" - tak określił basen w Mławie jeden z naszych czytelników.
Rzeczywiście, basen został zamkniety do odwołania. Wichury jakie przetaczaja sie przez nasz kraj w ciągu ostatnich dni uszkodziły jeden z elementów sieci energetycznej. Uniemożliwione jest poprawne funkcjonowanie podgrzewania wody oraz innych elementów infrastruktury technicznej pływalni.
Teraz to kryta pływalnia w Ciechanowie jest jedyną tego typu atrakcją w regionie.
Oczywiście zapraszamy mławiaków do nas. W Ciechanowie basen ocalał po wichurze.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 3 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+