przez RR (0 komentarzy)

Pożegnanie lata w CKiSz

Było lato i nie ma lata

Ostatniego dnia sierpnia teren przed ciechanowskim domem kultury zamienił się w bajkowy plac zabaw. Dziesiątki dzieciaków z Ciechanowa odwiedziło tego dnia placówkę. Nie zabrakło konkursów z nagrodami i wielu pozytywnych emocji.

Jak się okazało nie nagrody były największą gratką, a satysfakcja wygranej. Przeciąganie liny  mimo, iż nie było honorowane kosztownymi podarunkami, cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci. Nie ważne kto zwyciężył w tej konkurencji. Najważniejsze jest to, że wszyscy się dobrze bawili i przynajmniej na chwile zapomnieli o (zbliżającym się wielkimi krokami) roku szkolnym.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+