przez RR (0 komentarzy)

błonie, muzyka, ciechan czegóż więcej trzeba?

Ciechanów pożegnał lato

W sobotę (27 sierpnia) setki ciechanowian wzięło udział w pikniku z okazji pożegnania lata. Impreza odbyła się na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich. Nie zabrakło atrakcji zarówno dla starszych jak i dla młodszych mieszkańców miasta.
Od godziny 16.00 podawano zimnego Ciechana na ochłodę w ten upalny dzień. Można było również pospacerować wśród straganów rozłożonych przed ciechanowską warownią. Dzieci korzystały z wielu atrakcji, takich jak przejażdżka kucykiem, zjeżdżalnia, trampolina lub wodna kula. Na licznych stoiskach dostępne byłe różnorodne słodycze np. wata cukrowa, cukierki lub żelki w wielu smakach.
Jeśli ktoś z uczestników koncertu nie był pewien co do poziomu cukru we krwi, to była okazja by rozwiać wątpliwości. Na specjalnym stoisku zorganizowanym przez ciechanowski oddział Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków można było w szybki i bezbolesny sposób poznać poziom cukru we krwi.

Na scenie odbywały się konkursy z nagrodami. Niektórym uczestnikom dopisało szczęście i opuścili plac pikniku na nowym rowerze lub z aparatem cyfrowym zdobytym w konkursie wiedzy ogólnej.

Finałem sobotniego spotkania były koncerty czterech zespołów zaproszonych na tegoroczne „Pożegnanie Lata” tj.: Anima, RH+, Verba oraz jako gwiazda wieczoru zaprezentował się zespół Blenders znany z takich przebojów jak „Owca” lub „Ciągnik” lub „Poniedziałek”.
Zanim jednak wystąpiły gwiazdy, przed publicznością zaprezentowali się uczestnicy tegorocznego przeglądu Gama 2011 organizowanego przez COEK „Studio”. Młodzi, utalentowani artyści kilka tygodni temu zakończyli nagranie wspólnej płyty w „Studio”.

Organizatorem pikniku był Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Studio”. Sponsorzy: Miasto Ciechanów, Browar Ciechan, Farbex, Hotel Baron, MOSiR Ciechanów oraz Zakład mięsny LENARCIK.
Nasz portal objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 1 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+