przez RR (0 komentarzy)

Wielka Bitwa Warszawska w tym roku bez udziału reprezentantów stolicy

Ciechanowianin w finale freestyle'owej Bitwy Warszawskiej

Wielka Bitwa Warszawska to jedna z najważniejszych w kraju imprez typu freestyle battle. Tegoroczna, 10 już, edycja odbędzie się w piątek 23 listopada w klubie Proxima. Po eliminacjach, które od września rozgrywane były w warszawskich klubach do finału nie zakwalifikował się żaden z reprezentująch stolicę freestyle'owców. Pod tym względem jest to finał wyjątkowy. Jest też wyjątkowy pod innym względem, do finału w tym roku dotarł reprezentant naszego miasta Kuba Grabowski posługujący się pseudonimem QUEBONAFIDE, członek ciechanowskiego składu Yochimu.
Wszyscy zainteresowani tym gatunkiem stawić się powinni 23.11.2012r. o 20:00 w klubie PROXIMA (Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 99)
Zmagać się o tytuł najlepszego będą (w kolejności alfabetycznej):
BONEZ (Łódź)
CZESKI (Strzelce Opolskie)
EDZIO (Gdańsk)
FILOZOF (Dęblin)
KOT (Lublin)
QUEBONAFIDE (Ciechanów)
TYMIN (Sosnowiec)
YMCYK (Radzionków)
Imprezę poprowadzą: MUFLON & DJ GRUBAZ, a w jury zasiądą: DOLAR, ESKOBAR, FLINT, PROCEENTE.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: