Wróć

Komentarze

Skomentował robert |

nareszcie znalazły się media, które zauważyły problem-dziękuję. Te cykliczne igrzyska dla ludu stanowią udrękę dla okolicznych mieszkańców. Smutne tylko to,że Ciechanowianie tak tanio dają się wpuszczać władzuni, dosyć gremialnie uczestnicząc. Dla władzuni prosty wniosek - igrzyska nie miejsca pracy dają poparcie.

Skomentował Samuel |

jak to mówią we "Włatcach móch" - "ja pierdziu"! XY czepia się wszystkiego, nie daje spokoju martwym ani żywym. Ciężkie kompleksy przytłaczają, potrzeba dobrego specjalisty. Co komu przeszkadza impreza plenerowa? Koncert symfoniczny też byłby głośny - przeszkadzałby? Z pewnością nie, bo to prestiżowsze... Oj człowieku, szkoda słów...

Odpowiedział RR

Pozwól, że zapytam ... przeczytałeś artykuł zanim skomentowałeś? Impreza plenerowa przeszkadza?

Człowieku, na wszystko jest miejsce. W Ciechanowie wiele rzeczy robi się bez odpowiedniego przygotowania, w miejscach do tego "niezbyt trafnych". No ale każda krytyka to malkontenctwo.

Zastanawiam się, czy krytyka krytykujących też jest malkontenctwem. Jak myślisz? Tylko może teraz już tak bez wycieczek personalnych a bardziej merytorycznie, co!?

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+