przez RR (0 komentarzy)

Piknik pod hasłem "Pożegnanie Lata"

Dmuchane zamki na bluesowo-rockową nutę

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio, we współpracy z Prezydentem Miasta, organizują piknik pod hasłem "Pożegnanie Lata".

Impreza odbędzie się na zamkowych błoniach ostatniego dnia sierpnia. Do dyspozycji odwiedzających będą jak zwykle trampoliny i dmuchane zamki.

Nowością, tchnącą optymizmem, będzie jednak zawartość merytoryczna serwowanych atrakcji muzycznych. Tym razem na scenie wystąpią Josy i WhyDucky?.

Na deser wystąpi zespół rodzinny z okolic Lublina. Zespół, złożony z rodzeństwa płci męskiej, powszechnie znany jako ... "Bracia". ;)
Wstęp bezpłatny.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+