przez RR (0 komentarzy)

Mimo dokuczającego deszczu obchody Dnia Dziecka w mieście były udane

Dzieciakom na nowym placu zabaw

Pogoda niezbyt sprzyjała obchodom Dnia Dziecka w Ciechanowie. Dodając do pogody zmianę miejsca, z typowego placu Jana Pawła II, na nowowybudowany plac zabaw przy ulicy Kraszewskiego, daty z 1.06 na 31.05 i mało rozpropagowaną akcję informacyjną to aż dziw bierze, że dzieci pojawiła się całkiem niemała grupka. Nie możemy co prawda konkurować liczebnie z obchodami z lat poprzednich niemniej jednak było sporo atrakcji. Nie da się zaprzeczyć, że COEK "Studio" postarał się tym razem co najmniej równie mocno jak przy organizacji ubiegłorocznych obchodów.
Był szczudlarz, bańki, konkursy z nagrodami. Nie zabrakło tradycyjnych straganów odpustowych, osobiście przeze mnie najmniej kojarzonych z obchodami Dnia Dziecka.
Mimo dokuczającego deszczu obchody większość uczestników zapewne może uznać za udane.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+