przez RR (0 komentarzy)

Na dzieci z gminy Ciechanów czekały w Zajeździe TUR w Niestumiu liczne atrakcje

Dzień Dziecka 1 czerwca w Niestumiu

Kolejka, kiełbaski, wata cukrowa, huśtawki i konkursy z nagrodami. Wszystko to czekało na łaknące atrakcji dzieci w dniu ich święta. Organizacji imprezy w zajeździe TUR w Niestumiu, jak co roku, podjął się Wójt Gminy Ciechanów Marek Kiwit. Trzeba przyznać, że z organizacji wywiązał się wręcz wzorowo. Atrakcji było zatrzęsienie. Dopisała też pogoda. Uśmiechnięte twarze dzieci na tle słonecznego nieba wyglądały wprost bajecznie. Pomijając może tylko przerośniętego spidermana, to wszystko co spotkaliśmy na imprezie z okazji Dnia Dziecka w Gminie Ciechanów było wręcz bajeczne. Pojawili się również przedstawiciele służb mundurowych. Przeciwwagę dla męskiego grona strażaków i policjantów stanowiły dwie sympatyczne policjantki, które ocieplają już swoją obecnością wizerunek policji. Zwieńczeniem imprezy było losowanie nagród, które dla dzieci bawiących się na festynie ufundował wójt Marek Kiwit. Powtarzając za zadowolonymi dzieciakami - "dziękujemy i już nie możemy się doczekać przyszłego roku".

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+