przez RR (0 komentarzy)

Do niezbyt udanych zaliczyć może ciechanowski ratusz dzisiejszy festyn z okazji niedawnego Dnia Dziecka

Dzień Dziecka przed ratuszem

Być może w pewnej części to wina pogody, która nie była mocno łaskawa dla organizatorów, przynosząc dość zimny dzień. Czy to jednak jedyny powód?
Festyn nie cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci.
Frekwencja mizerna, choć patrząc na zawartość stoisk (zwanych na tę okoliczność pokojami tytułowego malowanego domu) to wcalenie tak bez powodu.
Dla przykładu zapowiadane szumnie karaoke to komputer typu laptop i mikrofon prowadzącego.
"Dom rodzinny uśmiechem malowany" - owszem, ale czy uśmiechem radości. Wystarczy, nie kopmy już leżącego.
Część dzieci znalazła coś dla siebie więc wcale nie było tak tragicznie. Mogło przecież byc gorzej. Po szumnie zapowiadanej imprezie spodziewaliśmy się czegoś więcej i zapewne stąd to rozczarowanie. Po minach odwiedzających dzieci wnioskowałem że nie tylko ja.
Pocieszający jest fakt, iż fontanna działała. Czyżby nikt jest nie popsuł, zatkał, zabrudził, zniszczył? To dziwne ...

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+