przez RR (0 komentarzy)

Dzień Dziecka w gminie Ciechanów okazją dla dzieci do dobrej zabawy

Dzień Dziecka w gminie po raz czwarty

Dla 250-ciorga dzieci z Gminy Ciechanów obchody Dnia Dziecka w zajeździe TUR w Niestumiu to była okazja do świetnej zabawy. Obchody Dnia Dizecka po raz kolejny zorganizował Wójt Gminy Ciechanów - Marek Kiwit. Na dzieci czekały liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. "Z każdym rokiem jest coraz lepiej" - twierdzi pani Ania, mam dwóch chłopców, których spotkaliśmy przed trampoliną. "Usmiechnięte buzie dzieci to najlepsza ocena tego jak się bawimy" - odpowiedział z radością pan Tomasz. Nawet załamująca się pogoda nie popsuła dobrych nastrojów uczestnikom pikniku. Festyn z okazji Dnia Dziecka w Gminie Ciechanów to już tradycja. Rokrocznie zapewnia atrakcyjne spędzenie czasu dzieciom mieszkającym na terenie gminy ale nie tylko. Wśród uśmiechniętych twarzy dostrzegliśmy nieliczne znajome twarze mieszkańców miasta.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+