przez RR (0 komentarzy)

Zabawa i nauka na Dniu Dziecka w św. Piotrze

Dzień Dziecka w parafii św. Piotra

Cierpliwość księdza proboszcza została po raz kolejny wystawiona na ciężką próbę. Po raz kolejny już zorganizowano 29.05.2013r. w parafii św. Piotra obchody Dnia Dziecka. Aż dziw, że ogród wokół kancelarii jest po raz kolejny aż tak gościnny. Jakże ogromne pokłady cierpliwości musi posiadać ksiądz prałat gdy ta rozwrzeszczana szarańcza opanowuje dość ładny (jeszcze przed imprezą) ogród. Istny tabun dzieciaków, korzystając z gościnności i zaangażowania m.in. księży i członków akcji katolickiej bawił się znakomicie na imprezie z okazji swojego święta. Ciekawe konkursy, tańce, grillowane przysmaki sprawiły, że co chwila mijałem kolorową i uśmiechniętą buzię dziecka. Pojawili się również oficjele, z wiceprezydentem Chodkowskim czy radną sejmiku mazowieckiego Wiesławą Krawczyk na czele. Oni wszyscy brali udział, ręka w rękę, w zabawach tanecznych z dzieciakami. Nie zabrakło też, już tradycyjnie, przedstawiciela komendy powiatowej policji w osobie rzecznika prasowego podinsp. Leszka Goździewskiego, który nawet wykazał się odwagą i nie uronił ani jednej łzy pod namiotem SANEPiD-u, w bezpośrednim kontakcie z ... igłą.
Razem z innymi przybyłymi licznie dorosłymi poddał się badaniu m.in. poziomu cukru we krwi.
Dzięki staraniom parafii św. Piotra podwyższanie poziomu radości u przybyłych dzieci przyniosło korzyści również i dorosłym opiekunom.
A park? No cóż. Coś trzeba poświęcić.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+