przez RR (1 komentarzy)

Był Bank Żywności ale i PsychoArt. Zatem mydło i powidło. Mimo tego było składnie, było rzeczowo, było ... sympatycznie

Festiwal inny niż wszystkie

O tym jak wiele organizacji pozarządowych działa w naszym regionie mogliśmy się przekonać 8.06.2012r.

W ramach organizowanego Festiwalu Wolontariatu część z nich przedstawiła swoją ofertę dla mieszkańców miasta.

Był Bank Żywności ale i PsychoArt. Zatem mydło i powidło. Mimo tego było składnie, było rzeczowo, było ... sympatycznie.

Po, niezbyt udanym zresztą, Dniu Dziecka to prawdziwa "odskocznia od szarości i beznadziei".

Huśtawkę nastrojów funduje nam ciechanowski magistrat przy ostatnich miejskich imprezach. Zobaczymy jak będzie dalej. Może ostatnia wpadki to tylko "wypadki przy pracy". Oby tak było.

Za organizację festiwalu byłby duży plus ... gdyby to było dzieło magistratu.

Do braku wpadek muszą nas jednak jeszcze trochę przekonywać konsekwentnymi działaniami i mądrymi decyzjami przy organizacji imprez miejskich.

Po zaliczonej ostatnio wtopie ze Strefą Kibica widać, że w organizacji imprez muszą się nasi urzędnicy jeszcze trochę bardziej wysilić, bo samo powołanie miejskiego ośrodka kultury jak widać nie wystarcza.

Wróć

Komentarze

Skomentował jan |

aż dziwne że "mniasto" potrafi

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+