przez RR (3 komentarzy)

Doping porwał wielbicieli piłki nożnej zgromadzonych przed Ratuszem w trakcie meczu Polska-Rosja. Dzięki Mobilnej Strefie Kibica mogli dzielić radość kibicowania z innymi

POLSKA - BIAŁO CZERWONI !!!

To, że wspólne kibicowanie jednoczy ludzi czuć było na każdym kroku.
Choć strefa, wydawać by się mogło, pękała w szwach to dalej gościnnie zapraszała wszystkich spragnionych piłkarskich emocji.
Tych ostatnich reprezentacja Polski z całą pewnością nam dostarczyła.
Meczu nie opisuję, bo każdy zainteresowany widział. Kto nie widział ... niech się wstydzi.
Atmosfery panującej nie da sie opisać. Trzeba było tam być.
Ci którzy skorzystali z propozycji wspólnego kibicowania nie żałują. Zabawa była znakomita.
Pomimo, iż droga do uruchomienia Strefy była dość wyboista to cieszy, że prezydentowi udało sie uzyskać zgody na tę imprezę wszystkich służb i mogliśmy doświadczyć tej jedności, siły i wiary że Polaków stać na to by ten mecz wygrać.

Wróć

Komentarze

Skomentował jan |

a mogło być 2:1 :(

Skomentował zdziwiony nie jestem |

ja przewidziałem taki rozwój wypadków, jednak chylę czoła przed zawodnikami. Nawet Smuda im nie przeszkodził zremisować

Skomentował ja |

no i już po mistrzostwach

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: