przez RR (3 komentarzy)

Popiersie Dody, mimo licznych protestów mieszkańców, stanęło w Ciechanowie

Popiersie Dody jednak na deptaku

To scenariusz rodem z komedii. I o to chodziło. To fragment scenariusza programu rozrywkowego Szymona Majewskiego. Popiersie odsłonił w Ciechanowie nie kto inny jak "prawdziwy" Prezydent Komorowski w trakcie zdjęć do kolejnego programu Szymona Majewskiego – „Szymon na żywo”.

Stało się to w sobotnie popołudnie. O inscenizacji podobno nic nie wiedziały władze miasta (przynajmniej oficjalnie). Wiedziała z całą pewnością Miejska Orkiestra Dęta, bo to ona nadała uroczyty charakter temu wydarzeniu.

Wydarzenie bez precedensu w niedługiej historii ciechanowskiego "spacerniaka". Teraz zapewne spotkamy się z lawiną oburzonych miejscem, formą, godziną, pogodą, kolorystyką monumentu, słońcem, jego brakiem oraz wszystkim innym, bo jak wiadomo w malkontenctwie przodujemy.

 

nagranie zrealizowane przez ciechtivi.pl

Wróć

Komentarze

Skomentował peło |

POpiersie? a co, spada POparcie?

Odpowiedział RR

a może coś poza tekstami zaślepionego zwolennika jednej frakcji

Skomentował ja się pytam |

a wie ktoś może gdzie aktualnie znajduje się ten "pomnik"?

Skomentował ciechanowianin |

Gdzie jest ten kich? To oczywiste , że na śmietniku. Będziecie mieli Rzeźbę Dody tylko trochę poczekajcie.

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: