przez RR (0 komentarzy)

"Motocykl to styl życia, to wolność i poczucie odpowiedzialności za los"

Ryk silnika i uśmiech na twarzy

Organizowane po raz VIII w Ciechanowie Ciechanowskie Otwarte Spotkanie Motocyklowe to dobry przykład na to, że znak równości pomiędzy słowami motocyklista i pirat drogowy stawiany jest tylko przez ignorantów i osoby o wąskich horyzontach myślowych.
Okazuje się, że jest to jedna z nielicznych imprez organizowanych w naszym mieście, która tchnie takim optymizmem i zewsząd płynacym poczuciem jedności.
Grupka zapaleńców, która pokazuje corocznie że takich "grupek" jest w samej okolicy więcej niż niegdyś kółek różańcowych w całej diecezji.

Ukłon w kierunku chłopaków z grupy Wolny Wydech Ciechanów, bo poziom imprezy doprawdy znakomity. A ta platforma z zabytkowymi motocyklami wręcz fantastyczna. Od dawna nie widziałem takich iskier w oczach starszych ludzi oglądających, bądź co bądź muzealne, eksponaty. Można by wytykać, że zabrakło na zlocie kilku ciekawych okazów ale i tak ilość wartościowych, ze wszechmiar, maszyn na metr kwadratowy biła na głowę każdy taki dotychczasowy zlot.

Szkoda tylko że nie obyło sie bez "straganów ze świecącymi rogami", bo one najmniej pasowały do tej imprezy.
Śmiało jednak można założyć, że sukces tej imprezy będzie trudno przebić nawet najbliższym prezydenckim obchodom Dnia Dziecka pod hasłem „Dom rodzinny uśmiechem malowany” z ich dmuchanymi zamkami itp. ;)

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 3 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+