przez RR (0 komentarzy)

Ruszyły prace przygotowawcze do organizacji mobilnej strefy kibica na Placu Jana Pawła II

Strefa Kibica - przygotowania czas zacząć

Choć niewidoczne dla wszystkich przygotowania ruszyły jakiś czas temu to przyszedł i czas na te, które gołym okiem dostrzeże każdy odwiedzający miejskie centrum.

Na Placu Jana Pawła II pojawiły się TIRy z elementami mobilnej Strefy Kibica, która stanąć ma na czas meczu Polska-Rosja. Przypomnijmy - mecz dzisiaj o 20:45

Kibice bawić się będą w Ciechanowie już od 15:00

W programie liczne atrakcje, więc zapewne z propozycji wspólnego kibicowania skorzysta wielu amatorów piłki kopanej.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+