przez RR (0 komentarzy)

Ciechanowianie mogą nie obejrzeć wspólnie ani meczu Polska - Rosja (12 czerwca) ani żadnego innego

Strefy Kibica w Ciechanowie nie będzie?

Jak zapewniał jeszcze niedawno Urząd Miasta, w Ciechanowie na Placu Jana Pawła II podczas piłkarskich Mistrzostw Europy 2012 zorganizowana będzie Strefa Kibica. Już 10 lutego Prezydent podpisał stosowną umowę w tej sprawie.
Jak informują jednak nieoficjalne źródła, zbliżone do magistratu, ciechanowianie jednak nie obejrzą wspólnie ani meczu Polska - Rosja (12 czerwca) ani żadnego innego.
Według źródeł, z powodu konfliktu władz miasta z organizatorami przedsięwzięcia, Strefy Kibica w Ciechanowie najprawdopodobniej nie będzie.
Sprawy nie chcą komentować (przynajmniej oficjalnie) pracownicy urzędu.
Bardziej rozmowni są mieszkańcy miasta, nazywając tę sytuację skandalem lub "kolejna wydmuszką propagandową" urzędu.
A tracimy na tym najwięcej my - mieszkańcy.
Dowiedzieliśmy się, że zarzewiem konfliktu jest negatywna opinia Komendanta Powiatowego Policji, który kwestionuje głównie możliwość skutecznego zabezpieczenia takiej lokalizacji.
Czyżby plac, przewidziany na tego typu uroczystości przecież, nie spełniał nawet podstawowych wymagań w zakresie bezpieczeństwa? Czyżby przy planowaniu tej inwestycji zapomniano o przebiegającej nieopodal drodze?
Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Do meczu Polska-Rosja jeszcze kilka dni.
Wszak negatywna opinia policji to tylko sygnał co należy poprawić i wcale nie zamyka drogi do organizacji imprezy. Będziemy informować na bierząco.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 5 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+