przez RR (2 komentarzy)

Starsze od niejednego dziadka a jakie piękne

Uczta dla fanów czterech kółek

Każdy komu bliskie są motoryzacyjne cudeńka pamiętające czasy, których sami już nie pamiętamy mógł nasycić oczy podczas zakończonego w niedzielę Bankowo Najlepszego Rajdu Pojazdów Zabytkowych.
Już po raz trzeci pasjonaci czterech kółek z całej Polski na zaproszenie organizatorów zjechali się licznie do Ciechanowa.
Były stare i te nowsze, sportowe i limuzyny. Był nawet leciwy 113 – letni samochód marki GROUT, napędzany parą.
Jak bardzo ponadpokoleniowe to wydarzenie mógł przekonać się każdy, kto pojawił się w niedzielę na placu przed Ratuszem.
Poniżej kilka zdjęć jako wspomnienie dla tych którzy byli i na "plucie w brodę" dla tych, których zabrakło.

Wróć

Komentarze

Skomentował fan pejdź |

śliczne te auta

Skomentował fan pejdź |

oj śliczne, śliczne

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 5 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+