Wróć

Komentarze

Skomentował Damian L |

Przecież kierowników oświadczenia majątkowe są jawne :-) można to łatwo sprawdzić jakie mają wynagrodzenia chyba ,że i tego nie udostępniają na BIP :-) Teraz modne jest pytanie o wysokość nagród o to bym zapytał :-) Pozdro.

Odpowiedział RR

O widzisz, i tu mogę pomóc. Wystarczy, że zapytasz wysyłając choćby e-mail.
Nie musisz pytania uzasadniać. Wystarczy zapytać. Organ (za przeproszeniem) ma 14 dni na udzielenie informacji.

Ja szczerze zachęcam do takiej aktywności.

Pozyskasz wiedzę, która czasami jest bardzo ciekawa. naturalnie jeśli tylko Organ zechce Ci odpowiedzieć. Jak widzisz na przykładzie z tekstu, prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński, do zwolenników jawności należy tylko wtedy, gdy mu jest tak wygodnie. Ot, prawo Kalego ;)

Skomentował Damian L |

Dzięki, chętnie bym korzystał z tego prawa jestem związany z dwoma społecznościami, w tej mniejszej warto popytać ale może to przynieść więcej szkody niż pożytku, i to nie mi osobiście... :-)

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 6 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: