przez RR (0 komentarzy)

Jedyny ksiądz prałat "czynny zawodowo"

Ks. proboszcz Graczyk z tytułem prałata

Po ks. prałacie Ireneuszu Wrześniewskim i ks. infułacie Ludomirze Kokosińskim mamy w gronie naszych księży kolejnego. Został nim ks. kanonik Eugeniusz Graczyk z parafii św. Piotra Apostoła. Godność prałata otrzymał z rąk biskupa płockiego Piotra Libery.
Ks. prałat Eugeniusz Graczyk ma 63 lata. Pochodzi z gminy Lutocin. Proboszczem w ciechanowskiej parafii św. Piotra jest od 1988r.
Od 9 lat jest dziekanem dekanatu ciechanowskiego zachodniego, zaś od 2007r. członkiem Diecezjalnej Rady Ekonomicznej
Od 1993 r. posiada tytuły kanonika honorowego Kapituły Kolegiackiej Pułtuskiej, członka Diecezjalnej Rady Kapłańskiej i Rady Ekonomicznej Diecezji Płockiej.
Gratulujemy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+