przez RR (0 komentarzy)

Każdy z nas może pomóc przed świętami potrzebującym rodzinom

Oczko w Szlachetnej Paczce

21 z 44 rodzin zakwalifikowanych w tym roku do projektu Szlachetna Paczka znalazło swoich darczyńców. Darczyńcy podjęli wyzwanie i już przygotowują konkretne paczki na swięta. Na mądrą pomoc czekają jeszcze 23 rodziny z Ciechanowa i 14 z Regimina.  Finał akcji za 2 tygodnie, 8-9 grudnia.
Paczka to prezent – z jednej strony szlachetny ip rzygotowywany z myślą o konkretnej osobie, z drugiej wymarzony i długo oczekiwany.
Jak zrobić SZLACHETNĄ PACZKĘ? To proste. Wystarczą cztery kroki:
1. Z internetowej bazy z opisami sytuacji potrzebujących rodzin wybieramy taką, dla której chcemy przygotować pomoc, wchodzimy wiec na www.szlachetnapaczka.pl i klikamy w województo mazowieckie, rejon Ciechanów lub Regimin.
2. Zbieramy grupę, z którą wspólnie przygotujemy paczkę.
3. Przygotowujemy paczkę zgodnie z listą potrzeb i marzeń członków rodziny. W przygotowaniu pomocy pokieruje Państwa wolontariusz - opiekun wybranej rodziny.
4. W weekend 8 i 9 grudnia gotową paczkę należy dostarczyć do wyznaczonego magazynu. Stamtąd wolontariusz dostarczy ją do rodziny, a Państwo otrzymacie niesamowity prezent – relację z rozpakowywania paczki.
W Ciechanowie szlachetną paczkę mozna zrobić już po raz trzeci. Podczas dwoch edycji wolontariusze wręczyli ok. 200 światecznych prezentów kilkudziesięciu rodzinom w potrzebie. Nastepna taka szansa dopiero za rok.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+