przez RR (0 komentarzy)

Przejdziesz przez labirynt ?

Labirynt to multimedialne przedstawienie, w którym przejdziesz przez kolejne komnaty połączone ze sobą, przedstawienie  które obejrzysz zupełnie sam bez towarzystwa innych widzów, miejsce w którym staniesz na rozdrożu i sam zadecydujesz o wyborze dalszej drogi.
"...Życie jest jak ogromny labirynt ..., świat pędzi ..., jest pełen hałasu ... - czujesz ten wyścig? Podczas podróży przez labirynt porzuć tę pędzącą rzeczywistość, zatrzymaj się, pomyśl o sobie, swoim życiu, o tym jaki wywierasz wpływ.
Zapraszam na wyprawę do miejsca do którego nikt nie ma dostępu - tylko Ty”

Miejsce:
ul. Sienkiewicza 33A, Ciechanów
Sala Społeczności Chrześcijańskiej

Termin: od 28 stycznia do 2 lutego
Godzina: 11.00 - 19.00
Czas seansu: około 40 min.

WSTĘP WOLNY.


UWAGA: Ze względu na specyficzny charakter przedstawienia (co 10 min. wchodzi 1 osoba) jest możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu i godziny tel.: 501 444 602.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+