Wróć

Komentarze

Skomentował mieszkaniec |

A czy złożoną już deklarację mogę wycofać?

Odpowiedział RR

Tak, możesz. Wystarczy do UM dostarczyć pismo wycofujące złożoną deklarację. Pod tekstem jest już wzór do pobrania.

Ważne jest tylko by pismo trafiło do urzędu przed 31.03.2013r.

Koniecznie weź potwierdzenie wpływu na kopii.

Skomentował Mariusz |

Czy w przypadku niewypowiedzenia umowy w PUK i nie złożenia deklaracji w UM nie będę przypadkiem płacił podwójnie, gminie/miastu i PUK?

Skomentował TP |

Okazuje się, że PUK jest przygotowany na różne ewentualności, zatem o dotychczasową umowę na odbiór odpadów nie trzeba się martwić - http://pukciechanow.pl/slider/wygasniecie-umow

Podwójnie płacić nikt nie będzie. Pozostaje jedynie kwestia należności dla Gminy Miejskiej, pytanie ile?

Warto odpowiedzi na to pytanie dochodzić w decyzji administracyjnej.

Skomentował che |

Nie podpisałam i nie podpiszę nikt nie będzie mówił co mam robić a tym bardziej mnie wyręczać. pozdrawiam

Skomentował DP |

Witam, jestem spoza Ciechanowa, jutro trzeba oddać deklarację. Będziemy płacić ponad 100% więcej niż dotychczas. Do tej pory wynosiliśmy śmieci w workach do pobliskiego szkolnego kontenera (płaciliśmy szkole). Gmina nic nie wie nt nowego odbioru śmieci - przewidują worki ale nic nie wiadomo o koszach. Mogę się tylko domyślać, że biegające tu psy szerokim łukiem będą omijały worki ze śmieciami i wcale ich nie rozszarpią. Do tego droga na posesję jest często nieprzejezdna, a nie ma mowy o wynoszeniu śmieci 300m do głównej drogi. Powstaje wiele pytań, na które gmina mi nie odpowie. Ja natomiast muszę się w ciemno podstosować. Mam szczere wątpliwości odnośnie tej deklaracji, jednak gdy nie wypełnię, nie będę mogła odstawiać śmieci tam, gdzie dotychczas. Cóż począć? Czy ta ustawa jest w ogóle zgodna z konstytucją?

Skomentował przemyslowa |

ciekawe ile deklaracji wpłynęło do urzędu

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: