przez RR (0 komentarzy)

Ciastka, balony i Szymon Kołecki

Wolontariusze szlachetnej paczki na deptaku

Przy okazji otwarcia bazy z rodzinami (szlachetnapaczka.pl) ciechanowscy wolontariusze z balonami i ciastkami wyruszyli na nasz lokalny "spacerniak" by propagować tę szczytną ideę wśród lokalnej społeczności.
W Ciechanowie sa juz 2 paczki. Oprócz radnych miejskich do akcji włączyła się duma ciechanowskich ciężarów i biznesmen w jednej osobie.
"Kiedy tylko mogę, to biorę udział w takich akcjach" - powiedział zapytany o powód swojego zaangażowania w akcję Szymon Kołecki.
Poszukiwanych jest jeszcze 22 darczyńców.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+