trzecia Biedronka

przez RR (0 komentarzy)

kolejny owad w mieście ku uciesze mieszkańców

W Ciechanowie otwarty dziś został kolejny dyskont. Mowa tu oczywiście o kolejnym sklepie sieci Biedronka. To już trzeci sklep tej sieci w Ciechanowie. Powstał on na miejscu dawnej Gosposi przy ul. 17 Stycznia. Jeszcze przed otwarciem sklepu przed drzwiami ustawili się pierwsi klienci, którzy niecierpliwie oczekiwali na otwarcie sklepu. Był on praktycznie przez cały dzień oblężony. Kolejki do kas miały dziś długość kilku a czasem nawet kilkunastu koszyków.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?