Lekarze wznawiają protest

przez RR (0 komentarzy)

Od jutra (1.07.2012r.) lekarze przystępują do zapowiadanego ogólnopolskiego protestu.

Od jutra (1.07.2012r.) lekarze przystępują do zapowiadanego ogólnopolskiego protestu. Sprzeciwiają się w ten sposób karom za błędne wypisywanie recept na leki refundowane. Wracają więc od jutra pieczątki "Refundacja do decyzji NFZ", które część z nas przyprawiły o ból głowy i kieszeni.
Mimo wycofania się NFZ z surowych kar na błędy na receptach lekarze idą za ciosem, protestu nie odwołali. Szanowni pacjenci - portfele w dłoń, nie będzie lekko.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez RR

Ciechanowskie atrakcje

Atrakcje dla turystów, których w mieście... brak

+