Kryta pływalnia

Na parterze oprócz głównej hali basenowej, z widownią na 284 miejsca, zlokalizowane są: szatnie z 320 szafkami, natryski, zaplecze basenowe, pomieszczenia obsługi i ratowników.
W części parteru funkcjonują również usługi typu;
solarium, fryzjer, kosmetyczka, sklepy: sportowy i zdrowej żywności.
Na piętrze znajdują się pomieszczenia biurowe, kawiarnia i sala konferencyjna.
Najważniejszą częścią obiektu jest hala basenowa z basenem sportowym o wymiarach 25m x 15m i głębokością od 1,6 - 1,8m i basenem rekreacyjnym o wymiarach 15m x 8m i głębokości od 0,75 - 1,10m wyposażonym w urządzenia do odnowy biologicznej: bicze wodne i gejzery.
Dużą atrakcją szczególnie dla dzieci jest 77m zjeżdżalnia i wanna do hydromasażu.
Basen sportowy posiada homologację i jest dopuszczony do przeprowadzania zawodów rangi międzynarodowej. Homologacja wydana jest przez Polski Związek Pływacki. Pływalnia w Ciechanowie została wykonana z uwzględnieniem nowej technologii uzdatniania wody wg norm DIN 19643. Technologia uzdatniania wody przy zastosowaniu tzw. przelewów bocznych czynnych pozwala na ok. 20%
oszczędności wody. Przy zachowaniu wysokiej dyscypliny technologicznej, woda w basenie spełnia wymogi fizyko-chemiczne i bakteriologiczne przewidziane dla pływalni. Wielofunkcyjny węzeł cieplny zapewnia utrzymanie odpowiednich temperatur wody w basenach niezależnie od pory roku.
Temperatura wody w basenie sportowym wynosi 27°C w basenie rekreacyjnym 29-30°C.
Do zalet funkcjonowania obiektu należy komputerowy system obsługi klienta.
System zapewnia dowolną swobodę w korzystaniu z pływalni bez jakichkolwiek przerw. Ilość osób limitują jedynie szafki w przebieralni. Program pozwala również na bieżące kontrolowanie przychodów z obiektu. Kryta pływalnia wyposażona jest w elektroniczny pomiar czasu.
Basen czynny jest codziennie w godzinach 6°° - 22°°. Nad bezpieczeństwem kąpiących nadzór sprawują ratownicy Ciechanowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Powstanie obiektu wzbogaciło bazę sportowo-rekreacyjną Ciechanowa a młodzież i dorośli mogą z pożytkiem spędzać wolny czas.
Pływalnia jest również dużą atrakcją dla naszych gości hotelowych.
Możliwość zarządzania całym kompleksem sportowo-rekreacyjnym przez jeden podmiot jest poważnym atutem przy składaniu ofert na organizację pobytu w Ciechanowie dużych grup sportowych.

Ceny biletów na basen
rodzaj biletu pn-pt so-nd uwagi
ulgowy dzieci 5,50zł 6,50zł Dzieci do 5 lat i młodzież ucząca się za okazaniem legitymacji szkolnej
normalny 7,10zł 8,10zł Pozostałe osoby
grupy 4,50zł 5,50zł Grupy zorganizowane od 15 osób
rodzinny 2+1 15,30zł 18,30zł 2 dorosłych + 1 dziecko (do 14 lat)
rodzinny 1+1 (+kolejne dziecko) 10,20zł (+4,10zł) 12,20zł (+5,10zł) 1 dorosły + 1 dziecko (do 14 lat) + każde następne dziecko
ulgowy emeryci 3,60zł 4,10zł emeryci za okazaniem legitymacji, osoby niepełnosprawne za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności